MISJA

Co tak naprawdę chcemy osiągnąć?

Grupa B3Team to nie jest standardowy zespół “pracowników” który pracuje od poniedziałku do piątku, widuje się w trakcie pracy, kopiąc pod sobą dołki w celu osiągnięcia coraz wyższych zarobków i lepszych pozycji. Jesteśmy świetnie zgranym gronem znajomych którzy wiedzą jak spore możliwości daje nam internet. 

To co z pewnością łączy każdego z nas – to chęć posiadania stabilnej sytuacji finansowej. Zapewne 99% ludzi marzy o tym żeby mieć piękny dom, wspaniałą rodzinę którą będzie w stanie samodzielnie utrzymać, bądź też pozwolić sobie na świetne auto, wycieczki itd… To wszystko jest możliwe! Wystarczy nieco samozaparcia i osób które pokażą Ci w jaki sposób to zrobić. Pomyślisz zapewne że to zwykły konsumpcjonizm i wyścig szczurów za pieniędzmi… OTÓŻ NIE! Wręcz jest całkowicie odwrotnie! Każdy z członków naszego Teamu, poświęca zaledwie kilkadziesiąt minut pracy dziennie. Zapewne moglibyśmy pracować więcej – zarabiać więcej. Pewnie tak 🙂 Ale jednym z naszych głównych celów jest odciągnięcie ludzi od klasycznego modelu pracy / życia.

Pracujesz 8 -10 godzin dziennie, wracasz zmęczony, zajmujesz się domem, mieszkaniem, ogrodem, samochodem, bierzesz prysznic, kilka minut przed tv i do łóżka. A gdzie przyjemności? Gdzie czas na hobby, relaks, spotkania ze znajomymi, spełnianie marzeń tych większych i mniejszych. A jeżeli posiadasz partnera / rodzinę… Gdzie czas dla nich? Pamiętasz jak jeszcze całkiem nie tak dawno spotykałeś się ze znajomymi, wychodziłeś na imprezy, rozwijałeś się w dziedzinach które sprawiały Ci radość. Wszystko to – zatraca się przez wpadnięcie przez ustalony ( nie wiadomo przez kogo ) model życia codziennego. 

"Utarte slogany, mijające się z życiem"

Tak… Słyszymy to na każdym kroku. I wiecie co w tym wszystkim jest najlepsze? Ludzie pracujący w standardowym modelu życia, mówią nam – którzy pracujemy kilkadziesiąt minut dziennie – że to nie możliwe… Wielu z nas nie pracuje na standardowym etacie – bądź robi to żeby dorobić czy po prostu lubi swoją pracę i sprawia im ona radość i poczucie samorealizacji. Na własnym przykładzie wiemy że jest możliwe zarobić kilkanaście tysięcy złotych poświęcając na to kilka – kilkanaście godzin w miesiącu. 

“Skoro to taki świetny zarobek, to czemu wszyscy w ten sposób nie zarabiają?” – no właśnie… Wiele osób uważa że jeżeli coś jest łatwe, proste w realizacji, i nie wymaga wysiłku – to jest to albo pułapka albo nie przynosi efektów… Taka nasza ludzka natura. Uważamy że pieniądze muszą być ciężko zarobione, jeżeli ktoś ma dużo to z góry twierdzimy, że to złodziej… Dlaczego? Bo sami nie potrafimy dojść do takiego poziomu – więc uważamy że to nie realne w sposób legalny. 

Grupa B3Team pokazuje że jest inaczej. Że osoby ambitne, konsekwentne oraz chcące posiadać coś więcej – mogą zrobić to bez żadnego problemu. Wystarczy odwagi na to żeby pokazać dotychczasowemu życiu środkowy palec. 

NIE WSZYSCY MOGĄ ZARABIAĆ W INTERNECIE

Zdecydowanie… Świat od zawsze podzielony był na producentów oraz konsumentów. To oczywiste. Część osób musi pracować na etacie, produkować dobra, które ludzie chcą nabywać. Gdyby wszyscy zaczęli pracować w prezentowany przez nas sposób – kto wywarzałby telefony które kupujemy, kto produkowałby żywność czy serwował je w restauracjach ? 🙂 A co za tym idzie, kto reklamowałby się w FutureNecie? Albo kto dokonywałby transakcji internetowych, na koparkach które wykupujemy, skoro każdy by takową posiadał? 🙂 

Grupa B3Team jest przeznaczona jedynie dla tych osób, które nie chcą być wrzucone do worka z napisem “PRACOWNIK PRODUKCJI”. Zastanów się teraz… 

Czy jeżeli powiem Ci, że możesz zarobić spore pieniądze całkowicie legalnie poświęcając na to około godziny dziennie… 
Zastanowisz się nad tym czy zmienić swoje życie, czy nadal będziesz narzekał na niesprawiedliwy los?

Twój los, jest tylko i wyłącznie w twoich rękach i to od Ciebie zależy jak pokierujesz swoim życiem. Jeżeli liczysz na łut szczęścia możesz obudzić się zbyt późno. Jeżeli sam nie podejmiesz ważnej decyzji życiowej – do końca życia zostaniesz produktem systemu któremu wiernie będziesz służyć.